image1 image2 image3

Довершені вулиці

Довершені вулиці - це не тільки велодоріжки / Complete Streets [ukr] from lypneva.com on Vimeo.

 

  За останні роки Нью-Йорк пережив транспортне переродження своїх вулиць, виборюючи справедливість, даючи більше місця пішоходам, велосипедам й громадському транспорту.

  Як завжди - звикнути й пристосуватись до змін займає трохи часу. Ми вирішили оцінити найсвіжіші зміни - авеню Колумба, Перша та Друга авеню і проспект Парк Вест - і показати переваги, які отримали пішоходи, велосипедисти й водії від спокійніших вулиць. Ми поговорили з інженерами із досвідом за плечима, людьми на вулицях та підприємцями, щоб дізнатись їхню думку про зміни.

  Правда в тому, що незважаючи на спроби деяких журналістів показати все навиворіт - ці нові проекти вулиць отримали широку підтримку громадськості. І хоча у пресі все спрощують - редизайн охопив значно ширшу область ніж просто велосипедна інфраструктура. По вулиці із захищеною велодоріжкою їздять значно повільніше, тут коротші пішохідні переходи, менше переїздів з ряду-в-ряд, більш передбачувані маневри водіїв, а також можливість додати більше дерев й зелені. Після редизайну кількість травм пішоходів, велосипедистів й пасажирів авто значно зменшилась. А на Іст-Сайді такі ж зміни ввели разом із виділеними смугами руху для автобусів разом з камерами, що фіксують заїзд на них звичайних автомобілів. Це поліпшило сервіс для тисяч пасажирів.

Original: streetfilms.org/complete-streets-its-about-more-than-just-bike-lanes/

Переклад Ганна Лелів

Обговорити на Форумі

Коментарі:

Контакти

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Львівський Електротранспорт
FacebookRSS Feed