image1 image2 image3

High Line в кожне місто

Sydney Goods Line High Line

  Нью-Йоркський парк «Хай-лайн»(High Line) облаштований на старій залізниці, надихнув вже не одне місто на перебудову старих магістралей.

  Мерія австралійського Сіднея запускає проект з перетворення старої залізяки із розділової смуги, що перешкоджає зв'язкам у кварталі, в пішохідно-велосипедну магістраль, яка зв'яже порт, музей і університет.
Проект став частиною програми Cultural Ribbon - «культураня стрічка», яка повинна буде зв'язати пішохідними та велосипедними стежками музеї, концертні зали, театри та інші культурні майданчики, розкидані уздовж сіднейської затоки. Проект The Goods Line «Товарна лінія», розроблений компанією ASPECT Studios і архітектурним бюро Choi Ropiha Fighera став першим на цьому довгому шляху. Пів кілометра покинутої залізниці поблизу затоки повинні будуть перетворитися на багатофункціональний простір з парком, ресторанами, ігровими майданчиками, місцями для відпочинку, доріжками для велосипедів і пішоходів. Повітряний променад зв'яже район університету і офісів з одного боку кварталу з музеями та розважальними центрами на протилежному. Проектувальники оцінюють кількість майбутніх користувачів у 80 000 осіб, більша частина яких - це студенти, службовці та місцеві жителі. До листопада 2014 року буде зданий перший північний відрізок паркового шляху Goods North Line, наступного року - південна половина.

Читайте також:

Роберт Хеммонд: Створення парку у небі
Новітні сквери

Нове життя промзон

Геніальні німці

Обговорити на Форумі

Коментарі:

Контакти

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Львівський Електротранспорт
FacebookRSS Feed