image1 image2 image3
Помилка
  • [sigplus] Critical error: The Graphics Draw (gd) or ImageMagick (imagick) image processing library has to be enabled in the PHP configuration to generate thumbnails.

Геніальні німці

[sigplus] Critical error: The Graphics Draw (gd) or ImageMagick (imagick) image processing library has to be enabled in the PHP configuration to generate thumbnails.

 Topotek 1 це студія ландшафтного дизайну, що спеціалізується на проектуванні та будівництві унікальних відкритих міських просторів. Заснована у 1996 році під керівництвом Мартіна Рай-Кано та Лоуренса Декслера, список її проектів у Німеччині та світі включає в себе об’єкти від генпланів міст до приватних садів. У кожному проекті є прагнення відповідати умовам ділянки та вимогам програми за допомогою сильної концепції, високоякісного дизайну та вдалого виконання.

 Topotek 1 презентував свої роботи на різноманітних персональних та спільних виставках зокрема на 10 та 11 Архітектурному Біенале у Венеції.

{gallery slider=boxplus.carousel}photo8{/gallery}

 

 Основним завданням для нашої студії є дизайн відкритого міського простору. Відштовхуючись від критичного розуміння властивих дійсностей, пошук концептуального підходу приводить нас до осмислених констатувань з врахуванням міського контексту. За допомогою проектування планування та будівництва ми пропонуємо рішення для незалежних нових парків, площ, спортивних майданчиків, внутрішніх дворів та садів, чий дизайн відповідає сучасними потребам варіативності, комунікації та чуттєвості.

 Переглянути проекти можна тут.

Обговорити на Форумі

Коментарі:

Контакти

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Львівський Електротранспорт
FacebookRSS Feed