image1 image2 image3
Помилка
  • [sigplus] Critical error: The Graphics Draw (gd) or ImageMagick (imagick) image processing library has to be enabled in the PHP configuration to generate thumbnails.

Новітні сквери

[sigplus] Critical error: The Graphics Draw (gd) or ImageMagick (imagick) image processing library has to be enabled in the PHP configuration to generate thumbnails.

громадський простір

  WOW-громадський простір.

  Проект «Superkilen» - велика суспільна зона з велодоріжками, дитячими та спортивними майданчиками, столиками і лавками, що простягнулася на 800 метрів уздовж одних з найбільш багатонаціональних кварталів Копенгагена (Данія). Головна ідея проекту - гігантська виставка вуличних об'єктів з 60-ти країн, «сюрреалістична» колекція всесвітньої міської різноманітності, яка зображає справжній характер тутешнього району. Площа проекту - 4,3 Га. Дизайн - Topotek 1 + BIG Architects + Superflex.

 

{gallery slider=boxplus.carousel}photo10{/gallery}


  Parklets(Сан-Франциско)

  Все почалося в 2005 році, коли дизайнерська студія Rebar придумала акцію Park(ing) і перетворила одне паркувальне місце в центрі Сан-Франциско в маленький парк з лавками і квітами. Потім автори ідеї вирішили запустити цілий проект Pavements to Parks. Перший постійний парк з'явився два роки тому на вулиці Дівісадеро: він зайняв всього три паркувальних місця навпроти кафе. На дерев'яному настилі, який поклали врівень з тротуаром, поставили ліхтарі на сонячних батареях, cnjzyre для велосипедів, квіти в діжках і столики. Можна замовити щось з кафе або сидіти просто так: міні-парк є громадським простором, і відпочити тут можна безкоштовно. Причому догляд за місцем взяло на себе кафе: завдяки парку кількість відвідувачів збільшилася на 30%.


  Passeig De St Joan Boulevard(Барселона)

  Оновлена ділянка барселонського бульвару Пасео-де-Сан Хуан (Passeig de Sant Joan) між Тріумфальною аркою та площею Тетуан. Основною метою було надати пріоритет пішоходам та створення нової міської зеленої зони неподалік парку. Мощення зі спеціальної плитки через яку росте трава, безпечні дитяча гойдалки, чимала увагу до озеленення в якому простежується мінімалізм. Почесне місце для велосипедистів. Бульвар закладений у 1859 році. Така от реновація у відомих місцях Барси з метою повернення тих важливих соціальних функції її вулицям.


Більше проектів: http://www.landezine.com/index.php/category/by-typology/street/

Обговорити на Форумі

Коментарі:

Контакти

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Львівський Електротранспорт
FacebookRSS Feed