image1 image2 image3

Створення ініціативи

Lypneva ОСББ GIZ ініціатива кампанія

  У Львові розпочинається правова кампанія «Візьми ініціативу в свої руки»

Детальніше...

Історична доступність

доступність музей на візках

  Ще 2 львівські музеї стануть доступнішими для людей з особливим потребами

Детальніше...

П'ятірка для Підзамче

Підзамче Львів Lypneva

  Цього року відновлять 5 подвір’їв довоєнних будинків на Підзамче

Детальніше...

Врятували Меркурія

Врятувати Меркурія у Львові

 Меркурія таки врятували. Люди, що більше двох років займались порятунком скульптури античного бога на вулиці Січових Стрільців, сьогодні презентували результат своєї роботи.

Детальніше...

Бернардинський комплекс

Bernarden garden Lviv competition

 Міжнародний відкритий конкурс проектів облаштування відкритих просторів комплексу Бернардинського монастиря у Львові виграла команда архітекторів з Будапешту (Угорщина).

Детальніше...

Найбільше балконів у Європі

Реставрація балконів

 GIZ та Львівська міська рада розпочали пілотний проект спільного фінансування реставрації балконів в історичному центрі Львова. Підготовчі роботи розпочалися ще рік тому, за цей час було відібрано балкони, що знаходяться в аварійному стані, для них розроблено документацію та концепцію реставрації.

Детальніше...

Археологи зафіксували точні межі Великої міської синагоги


 

  Як зазначила начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко, під час археологічних досліджень на пл. Арсенальній та на суміжній ділянці на вул. Староєврейській зафіксовані точні межі Великої міської синагоги.

Детальніше...

З вересня на площі Арсенальній розпочнуться археологічні роботи

  Мета робіт – виявити точне розташування елементів фундаментів та зібрати інформацію про будівлі Великої міської синагоги та Бейт Гамідрашу, зруйнованих під час Другої світової війни, для проекту облаштування Площі Синагог.

Детальніше...

Правила облаштування міста

  У так званий соціалістичний час більшість історичних будівель було занедбано. Але й після 1991 року в старих кварталах Львова було зроблено декілька фатальних помилок. Непрофесійне втручання, особливо щодо декоративних елементів фасадів, встановлення пластикових вікон, недостатній догляд за системами водовідведення з даху та балконами призводить до вагомих ушкоджень та безповоротних втрат історичної архітектури. Використання невідповідних матеріалів та недолугі рішення спотворюють окремі будівлі та негативно впливають на історичний вигляд міста.

Детальніше...

Інтегрована концепція дій для центральної частини міста


  Інтегрована програма дій конкретизує загальні цілі розвитку міста для старої частини Львова, зокрема «Стратегію сталого розвитку Львова» та «Стратегічний план збереження історичної забудови міста Львова» на основі Генерального плану розвитку Львова.

Детальніше...

Контакти

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Львівський Електротранспорт
FacebookRSS Feed